Меню KDT

Достижения

М.Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжінің жанындағы жалпы білім беретін мектеп-лицей оқушыларының 2018-2019 оқу жылындағы жетістіктері

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінде төмендегідей нәтиже көрсеттік:

Оқушының аты-жөні

сынып

пән

Оқушының аты-жөні

орын

1

Мержан Дамежан

9

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

Жүзен Бахыт Ермекқызы

1

2

Көшкімбаева Сымбат

8

Жүзен Бахыт Ермекқызы

3

3

Қайрат Малика

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

Ауғанбаева Зухра Нұрмолдақызы

2

4

Жантаева Дария

11

2

5

Шаяхан Адия

9

Орыс тілі мен әдебиеті

Есмуканова Баян Аманбаевна

2

6

Воронова Эвелина

8

Орыс тілі мен әдебиеті

 

Конопьянова Гульмира Габдуллиновна

1

7

Ельжасова Улпан

11

2

8

Тойболат Санжар

11

3

9

Шәріп Дания

11

Қазақстан тарихы

Целуйко Наталья Федоровна

1

10

Ботпаева Карина

8

3

11

Нұрқан Әділ

11

Канафина Багитжамал Нуркановна

3

12

Каликенова Сания

9

Құқық негіздері

Канафина Багитжамал Нуркановна

3

13

Токмухамбетова Аэлита

10

Ағылшын тілі

Кубегенова Батима Махамбетовна

3

14

Есенгалиев Азат

10

математика

Анохина Алена Леонидовна

3

15

Жанбулова Айгерім

11

география

Жамулдинова Жибек Искеновна

2

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңін алғыс хатпен марапатталады:

1

Омурова Тахмина

8

Қазақстан тарихы

Канафина Багитжамал Нұрқанқызы

2

Сакен Адиль

11

Құқық негіздері

Целуйко Наталья Федоровна

3

Салимгерей Айдана

8

Ағылшын тілі

Габбас Айгерим Казбековна

4

Мирамғали Айжан

11

Ағылшын тілі

Касимова Разея Ескендыровна

5

Клименко Никита

10

математика

Анохина Алена Леонидовна

6

Муканова Айдана

8

биология

Есенова Жансұлу Кенжеғалиқызы

7

Зейнуллова Мадина

11

8

Темирова Жамиля

8

география

Жамулдинова Жибек Искеновна

 

Оқушылардың ғылыми жоба жұмыстары

 2018-2019 оқу жылындағы «ЗЕРДЕ» ғылыми жобалар байқауының қалалық,облыстық кезеңдерінің нәтижелері.

Оқушының ТАӘ

Тақырыбы

Сынып

Ғылыми жетекші

Орын

(қала)

Орын

(облыс)

1

Нурбаев Эльдар Ринатович

Экологическая альтернатива батарейкам: поиски и решения

Маркелова Е.Н.

 

 

1

 

 

3

2

Дюсембина Дильшат Олжасовна,                  Иванов Александр Евгеньевич

Познание тайн почерка и их использования в интересах человека

Маркелова Е.Н.

 

 

1

 

 

2

3

Пристройкин Даниил Андреевич

Выявление лучших "зеленых" батареек

Яценко Е.П.

3

 

4

Беспалова Маргарита Олеговна

Бионика.Технический взгляд на живую природу

Каримова Г.К.

2

 

5

Қоныс Мансура Жамбылқызы,            Ерманов Аблайхан Садыкович

Тәуелсіздік жылдары лексикамызға енген жаңа сөздер және олардың классификациясы

Ауғанбаева З.Н.

 

 

1

 

 

2

6

Бектұрған Бексұлтан Сабырұлы

Мемлекеттің белгісіне айналған өсімдіктер

Есенова Ж.К.

 

 

3

 

7

Баланбаев Максат,           Михалева Ангелина

Царевна-лягушка: новый взгляд на старую сказку.

Конопьянова Г.Г.

 

 

2

 

 

2

8

Коспанова Салтанат Амангалиевна

Птица Самрук в этнокультуре казахов

Конопьянова Г.Г.

 

 

 

2

 

9

Куркеева Анель  Ериковна,  Жасұланұлы Олжас

Художественное своеобразие детского игрового фольклора

Даниярова С.Е.

 

 

3

 

10

Дюсенов Амирхан Ерикович

Географическая грамотность учащихся нашей школы

Ахманова А.Н.

Алғыс хат

 

11

Шалкарова Кәусар Багдатовна

Қазақ халық ауыз әдебиеті кейіпкерлері есімдерінің ерекшелігі және қазіргі кездегі қолданысы

Аюпова Б.А.

2

 

12

Мергалимова Дания Канатовна,                 Ержанова Айя Максатовна

Менің тұрғын үйімнің экологиясы және оны қорғау жолдары

6А 7А

Жамулдинова Ж.И.

 

 

2

 

 

2

13

Балгужина Камила Биржановна,               Исмагулов Алибек Серикович

Тайны голоса

Уаисова С.К.

3

 

14

Сырымова Сабина Ербатыровна,             Калимов Бақдаулет Амангельдиевич

Животные в английских пословицах и их эквиваленты

Ғаббас Ә.Қ.

Алғыс хат

 

 

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар байқауының қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері.

1 орын:

Шарип Дания- бағыты: тарих.

Токмухамбетова Аэлита-бағыты:экономика

Александров Даниил-бағыты:техника

Зайдинов Ринат-бағыты:информатика

Кощугулова Анара-бағыты:этномәдениеттану

Кузьмин Михаил-бағыты:этномәдениеттану

2 орын:

Бухонина Ксения- бағыты: өлкетану

Филатова Алена-бағыты: өлкетану

3 орын:

Залесных Кирилл- бағыты:техника

Қайрат Малика-бағыты:өлкетану

Кабдрашева Камила-бағыты:өлкетану

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар байқауының облыстық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері.

1 орын

Кощугулова Анара-бағыты: этномәдениеттану

3-орын


 

Победители и призеры интеллектуального конкурса «Человек и природа»

12 апреля 2018 года была проведена интеллектуальный конкурс  «Человек и природа» (ЧиП). Ученики лицея приняли активное участие и показали высокие результаты.

Задачи конкурса: содействие созданию условий для раскрытия индивидуальных способностей детей, развитие интереса у учащихся к предметам естественнонаучного цикла и связанными с общественными науками.

Вопросы конкурса связаны с такими предметами как: природоведение, экология, биология, география, физика, астрономия и так далее.   

1-место

Дюсембина Дильшат-5 класс

Каженова Сабина-10 класс

Кожакенова Жазира- 10 класс

Ануфриева Ангелина-10 класс

2-место

Мухамедьянова Дарина-9 класс

Рубайко Анатолий-9-класс

Буленков Владислав-9-класс

Исмаилова Аяжан-5-класс

Токмухамбетова Аэлита-9-класс

3-место:

Славецкая Анастасия-9-класс

Филатова Алёна-9-класс

Сандыбаева Камиля-7-класс

Барлубаева Анель-11 класс

Куспанов Жалгас-6 класс

Балкеева Сауда-11 класс

Досымов Амир-5 класс

Елубай Илияс-5 класс

Жангельдиева Томирис-5 класс

Нургалиев Диас-5 класс

Оразаев Мухаммедали-5 класс

Хасенов Ерназ-5 класс

Хусаинова Найрима-5 класс

Садвокасов Расул-8 класс

Абсалямов Александр- 7 класс

Оралбекова Алуа- 7 класс

Болатова Айлана-5 класс

Муратказы Алима- 8 класс

 

 

Победители и призеры интелектуального конкурса международного уровня

 «Золотое Руно»

16-19 февраля 2018 года состоялся XVI игровой конкурс по истории мировой культуры «Золотое руно».

Тема конкурса: «XIX век: Новое время России».

 Участники смогли окунуться в эпоху расцвета русской культуры и почувствовать исторический контекст XIX века.

1-место:

Сабыров Диас-5 класс

Абсалямов Александр-7 класс

Ботпаева Карина-7 класс

Гарипов Наиль- 7 класс

Зияфиддин Дарига- 8 класс

Кузнецова Милана- 9 класс

Жигалов Петр-10 класс

2-место

Елеупова Меруерт- 5 класс

Калиаскарова Нурайым- 7 класс

Славецкая Анастасия- 9 класс

Сабырова Жасмин- 11 класс

Саликов Егор- 10 класс

Рубайко Артем- 5 класс

Мустахим Алан- 7 класс

3-место:

 Кусаинова Найрима-5 класс

Альжанова Адия- 9 класс

Нуржаупова Анара-9 класс

Ануфриева Ангелина- 5 класс

Жолбакова Сабина-10 класс

 

5-7сынып оқушылары арасында өткізілген жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиаданың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:

қазақ тілі мен әдебиеті пәні:

  1. Смагулова Жанара- 1 орын
  2. Шарапиденов Думан- 2 орын
  3. Қайырбек Жасмин- 3 орын
  4. Кошкимбаева Сымбат- 2 орын
  5. Томилова Варвара- Алғыс хат
  6. Беспалова Маргарита -1 орын
  7. Воронова Эвелина- 3 орын

Орыс тілі мен әдебиеті пәні:

  1. Жансерік Аружан-2 орын
  2. Ибраева Данем – 3 орын
  3. Талипова Айя – 3 орын
  4. Коспанова Салтанат            -Алғыс хат

Қазақстан тарихы пәні:

  1. Омурова Тахмина    -2 орын
  2. Балгужина Камила  -3 орын
  3. Ботпаева Карина      - 3 орын

Дүние жүзі тарихы пәні:

  1. Ширяев Михаил – 1 орын
  2. Актаева Анара- 3 орын

Ағылшын тілі пәні:

  1. Салимгерей Айдана -1 орын
  2. Мамбетова Алия -3 орын
  3. Жангельдиева Томирис-Алғыс хат

География пәні:

  1. Төлеген Саян            - 1 орын
  2. Темирова Жамиля- 1 орын
  3. Оралбекова Алуа- 2 орын
  4. Нурбаев Эльдар- 3 орын

Биология пәні:

  1. Муканова Айдана- 1 орын

Математика пәні:

  1. Аликов Даниял- 3 орын
  2. Мусин Дидар- Алғыс хат

Физика пәні:

  1. Мустахим Алан- Алғыс хат

 

 

  1. Адам. Қоғам. Құқық пәні бойынша қашықтықтан өткізілген олимпиаданың қалалық кезеңіне 10- сынып оқушысы Нұрқан Әділ I орынды иеленді.
  2.  «Республикалық Ұлттық интернет олимпиада»  математика пәнінен 11 –сынып оқушысы Копеева Сания-1 орын
  3. Мәскеу қаласында өткен XV халықаралық олимпиадада орыс тілі мен әдебиеті пәнінен  9-сынып оқушысы Евбалдова Ангелина сертификатқа ие болды.
  4. Астана қаласында  парламент мәжілісінің депутаттарының қатысуымен өткен республикалық  «Балаға мейірімді Қазақстан»  атты  форум-фестивальде 10-сынып оқушысы  Шәріп Дәния қатысып, алғыс хатпен марапатталды.
  5. «Қабылданған дұрыс шешімдерім-менің ұстанымым» атты қалалық шығармалар байқауында  Шәріп Дәния 2 орынды иеленді.
  6. Мектеп-лицейіміздің «Болашақ» дебат командасы М.Жұмабаевтың 125 жылдығына орай қала мектептері арасында өткізілген ойында 3 орынды иеленді. Дебат командасының мүшелері: Мұрат Асем, Шәріп Дәния, Сагандыков Алишер.

ДОСТИЖЕНИЯ-2017

 

 

Достижения педагогов в 1 полугодии 2017-2018 учебного года

 

1) семинар ШМУ для учителей  математики, Анохина А.Л., Билялова М.С., Альдикенова А.К., Яценко Е.П.;

2) городской семинар учителей казахского языка, Ауганбаева З.Н., Жүзен Б.Е., Можганова Н.Т.;

3) работа педагогической мастерской при "Өрлеу" (презентация опыта работы учителей казахского языка по подготовке к написанию эссе в 11 классе);

4) презентация на форуме педагогических династий в номинации "Активная гражданская позиция" ("Өрлеу"), Ахманова А.Н.;

5) статья в газете "Кызылжар" за 17.11.2017 г. Нургожиной А.Н. "Алар асулары алда";

6) статья "Так держать!" в газете "Северный Казахстан" от 18.11.2017 г.;

7) статья "Мағжан сенген ұрпақ" в газете "Солтүстік Қазақстан" от 16.11.2017 г.;

8) Благодарственное письмо Ауганбаевой З.Н. за участие в конкурсе "Педагогический дуэт";

9) Статья "Тіл - басты құндылық" Ауганбаевой З.Н.;

10) заседание круглого стола на дне открытых дверей в "Өрлеу", Ярышева Т.И.;

11) участие в Международном научно-методическом семинаре учителя русского языка, Павлодар, 2-4 ноября 2017 г., Ярышева Т.И.;

12) статья о деятельности школы молодого учителя "Табыс қадамдары", "Солтүстік Қазақстан", Ярышева Т.И.;

13) Международные курсы "Русский язык в глобальном образовательном пространстве (актуальные вопросы)", декабрь 2017 г., Москва, Ярышева Т.И.;

14) представление опыта организации сетевого сообщества учителей русского языка - Августовская конференция, город, Ярышева Т.И.;

15) выступление на областной августовской секции библиотекарей, Курченкова Н.Б., сертификат;

16) Заседание сетевого сообщества учителей русского языка - ноябрь, Конопьянова Г.Г., Габдушева Б.А., Ярышева Т.И.;

17) Областной семинар учителей истории, Целуйко Н.Ф.;

18) публикация в областном сборнике "Библиотечный урок - книги-юбиляры", Курченкова Н.Б.;

19) публикация Мероприятие "Мы народ Казахстана", Курченкова Н.Б.;

20) публикация "Одна страна - одна книга: Саин Муратбеков", Курченкова Н.Б.;

21) участие в создании областного сборника методических материалов по итогам конкурса "Библиотечный урок - 2017", Курченкова Н.Б.;

22) статья "Қашықтықтан бақылау" Бектемиров М.И., учитель информатики, в областной газете "Солтүстік Қазақстан", №1 от 4.01.2018 г.;

23) статья "Подари детям радость" в газете "Проспект СК" от 5.01.2018 г., Маркелова Е.Н.;

24) статья "Квест Рухани Жаңғыру" Маркелова Е.Н. от 22.12.2017 г.;

25) Организация городской акции "Подари детям радость" по инициативе акима области, ТВ сюжет.

 

Победители конкурсов учителей

 

1) 4 место в конкурсе "Я знаю русский язык", Ярышева Т.И. , РФ, "Российский университет дружбы народов";

2) областной конкурс сайтов АГАРТУ - благодарственное письмо;

3) Сертификат финалиста в Международной профессиональной олимпиаде "Профи-2017", РФ, Пермь, Ярышева Т.И.;

4) областной конкурс библиотекарей - 1 место, Курченкова Н.Б.;

5) Благодарность за подготовку научного проекта"Менің туған жерім", СКГУ имени М.Козыбаева. Жамулдинова Ж.И.

 

 

2017-2018 оқу жылындағы дарынды балалармен жұмыс қорытындысы

“Қашан бала ғылым-білімді махаббатпен көксерлік болса, сонда ғана оның аты Адам болады.”

Абай

Мектеп-лицей оқушылары өз білімдерін  әр түрлі деңгейде өткізілетін ғылыми жобалар байқауында, республикалық пәндік олимпиадаларда, қашықтықтан өткізілетін олимпиадаларда да сынай алады. Биылғы оқу жылы да қуанышты сәттерге толы болды.

Байқаулардың қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:

Мектеп атынан  8-11сыныптар аралығында өткізілетін  ғылыми жобалар байқауына 13 ғылыми жоба ұсынылды.

9 ғылыми жоба жұмысы - қалалық және облыстық кезеңнің жеңімпаздары;

5 ғылыми жоба- облыстық кезеңнің жеңімпаздары

4 ғылыми жоба жұмысы –Республикалық кезеңінде өз бақтарын сынады.

1.Баланбаева  Диана, Лайдыкер Анна- бағыт: этномәдениеттану, 11-сынып, 1 орын

2.Сакин Адиль- бағыт: экономика, 9-сынып, 2 орын

3.Абдрахманова Диана- 11-сынып, Кощугулова Анара –  бағыт : этномәдениеттану,10-сынып, 2 орын

4.Бухонина Ксения, Филатова Алена –  бағыт: өлкетану, 9-сынып, 2 орын

5.Капашева Дайана –   бағыт: тіл білімі, 11 сынып, 2 орын

6.Шәріп Дания –  бағыт: өлкетану,10 сынып, 2 орын

7.Жантаева Дария, Жанбулова Айгерим – бағыт : математика,10-сынып, 3 орын

8.Романюк Тимофей –  бағыт: информатика,9-сынып, 3 орын

9.Булатова Айжан –  бағыт : биология, 9-сынып, 3 орын

«Зерде» ғылыми жоба сайысы

8жоба қалалық кезең,

5 жоба облыстық кезең,

1 жоба республикалық кезең

«ЗЕРДЕ» ғылыми жобалар байқауы

1.Смагулова Жанара- 6-сынып ,1 орын                             

2.Садыкова Дильназ-6-сынып, 1 орын

3.Воронова Эвелина, Сухарева Анастасия- 7-сынып, 1 орын

4.Нурбаев Эльдар - 6-сынып, 2 орын

5.Мустахим Алан-7-сынып, 2 орын

6.Калиаскерова Нурайым,Тимиргалиева Ясмин-7-сынып, 2 орын

7.Адильбеков Арсен, Мусин Дидар-6-сынып, 3 орын

8.Балгужина Камила- 6-сынып, 3 орын

Республикалық пәндік олимпиада:

  1. Тойболат Санжар- орыс тілі мен әдебиеті,1 орын
  2. Шаяхан  Адия-орыс тілі мен әдебиеті,  3 орын
  3. Ельжасова Улпан- орыс тілі мен әдебиеті,3 орын
  4. Жуматаев Темирлан-орыс тілі мен әдебиеті, 3 орын
  5. Жалел Адия-орыс тілі мен әдебиеті, 3 орын
  6. Шәріп Дания-Қазақстан тарихы, 1 орын
  7. Селиванов Андрей- Қазақстан тарихы , 2 орын
  8. Нуржаупова Анар-  Қазақстан тарихы , 3 орын
  9. Сагандыков Алишер- Қазақстан тарихы, 3 орын
  10. Мержан Дәмежан –  қазақ тілі мен әдебиеті, 1 орын
  11. Садвакасов Расул -   қазақ тілі мен әдебиеті, 2 орын
  12. Қайрат Малика -  қазақ тілі мен әдебиеті, 2 орын
  13.  Жантаева Дария-  қазақ тілі мен әдебиеті, 2 орын
  14. Тулегенов Шыңғыс- қазақ тілі мен әдебиеті, 3 орын
  15. Курмангожина Аружан-  ағылшын тілі,3 орын
  16. Булатова Айжан - ағылшын тілі,3 орын                             
  17. Мұрат Ханне-биология, 1 орын
  18. Тасемен Камила-география, 3 орын
  19. Каримова Айнур-   құқық негіздері, 2 орын
  20. Клименко Никита-математика, 3 орын
  21. Лайдыкер Анна- биология, 3 орын
  22. Носонбаев Алмас- физика, 3 орын
  23. Кравцова Александра- география, Алғыс хат
  24. Иванова Наталья-география, Алғыс хат
  25. Хиндинова Линара-биология, Алғыс хат
  26. Касимова Камила- Қазақстан тарихы, Алғыс хат
  27. Нұрқан Әділ-Қазақстан тарихы, Алғыс хат
  28. Воропаева Анна-қазақ тілі мен әдебиеті, Алғыс хат

Байқаулардың облыстық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:

1.Баланбаева  Диана, Лайдыкер Анна- бағыт: этномәдениеттану,3 орын

2.Сакин Адиль- бағыт: экономика, 2 орын

3.Бухонина Ксения, Филатова Алена – бағыт: өлкетану, 3 орын

4.Капашева Дайана – бағыт: тіл білімі, 3 орын

5.Шәріп Дания –  бағыт: өлкетану,  1 орын

«ЗЕРДЕ» ғылыми жобалар байқауы

1.Нурбаев Эльдар-1 орын,6-сынып

2.Калиаскерова Нурайым, Тимиргалиева Ясмин- 2 орын,7-сынып

3.Сухарева Анастасия, Воронова Эвелина-2 орын,7-сынып

4.Мустахим Алан-3 орын,7-сынып

5.Садыкова Дильназ-3 орын,6-сынып

Педагогика және психология бағыты бойынша ғылыми жобалар байқауы:Психология және әлеуметтік педагогика бойынша облыстық ғылыми жобалар байқауына да 5 жоба қатысып, барлығы жүлделі орынмен оралды.

      1. Қайрат Малика- номинация: Я и моя школа, 2 орын

      2. Рубайко Анатолий, Буленков Владислав - номинация: Я и моя семья,      Гран при

      3. Кожакенова Жазира- номинация: Я предлогаю решение, 3-орын

      4. Кузьмин Михаил- номинация: Это интересно для меня, 3-орын

      5. Зейнуллова Мадина- номинация: Я и мое будущее, 3 орын

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ өткізілген ғылыми жобалар байқауы

1.Кадралина Медина, Каримова Асель-2 орын

Ғылыми жобалар мен пәндік олимпиаданың республикалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері:

Баланбаева Диана, Лайдыкер Анна қалалық, облыстық кезеңнен сүрінбей өтіп, Алматы қаласында өткен ғылыми жобалар байқауының республикалық  кезеңінде 3 орынды иеленді.

Нурбаев Эльдар 6-сынып оқушысы Щучинск қаласында өз жобасын қорғап, 2 орынды иеленді.

Тойболат Санжар орыс тілі мен әдебиеті пәнінен Қостанай қаласында өткізілген республикалық пәндік олимпиаданың қатысушысы болды. Математика пәні бойынша Атырау қаласында өткізілген республикалық олимпиадада қатысып, грамотаға ие болды.

   

  Республикалық пәндік олимпиаданың жеңімпаздарын

        М.Жұмабаев атындағы ПГК жанындағы жалпы білім беретін мектеп-лицейінің оқушылары 5-6 қаңтар күні республикалық пәндік олимпиаданың облыстық кезеңіне қатысты. Олимпиада қорытындысы:

Тойболат Санжар- орыс тілі мен әдебиеті, 1 орын

Мурат Ханна –биолгия, 2 орын

Клименко Никита-математика, 3 орын

Шәріп Дәния- Қазақстан тарихы, 3 орын

Қайрат Малика-қазақ тілі, 3 орын

           Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңiнде теориялық және практикалық тапсырмаларды ойдағыдай орындап, мектебіміздің намысын қорғап келген жас білімпаздарды, мектеп-лицейіміздің даңқын асырып, биік жетістіктерге жеткізер мектеп мақтаныштарын – олимпиада жүлдегерлері мен талантты да қабілетті ұландарды дер кезінде байқап, олардың қабілеттерін шыңдап, дайындаған Конопьянова Г.Г., Есенова Ж. К., Рамазанова А. А., Целуйко Н.Ф., Ауғанбаева З. Н. пән мұғалімдері мен оқушыларға алғыс білдіреміз!


М.Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжі жанындағы жалпы білім беретін мектеп-лицейі оқушыларының жетістіктері

Лингивстикалық олимпиада.

          8-сынып оқушылары Александров Даниил 3 орынды, Курмангожина Аружан аталған олимпиадада 1 орынды иеленді.

«Туған жер» бағдарламасы аясында «Қабылданған дұрыс шешімдерім – менің өмірлік ұстанымым» атты тақырып негізінде өткізілген республикалық эссе байқауы.

         Байқаудың қалалық кезеңінен орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі Ярышева Татьяна Игоревна қолдауымен 10-сынып оқушысы Шәріп Дәния 2 орынды иеленді.

«Зерде»  ғылыми жобалар байқауы.

 

Оқушының аты-жөні

Сынып

Секция

Орын

Ғылыми жетекші

1

Смагулова Жанара

6

қазақ тілі мен әдебиеті

1

Ауғанбаева З.Н.

2

Садыкова Дильназ

6

қазақ тілі мен әдебиеті

1

Ауғанбаева З.Н.

3

Воронова Эвелина

7

орыс тілі мен әдебиеті

1

 

Конопьянова Г.Г.

Сухарева Анастасия

7

4

Нурбаев Эльдар

6

медицина,психология

1

Маркелова Е.Н.

5

Мустахим Алан

7

физика,техника

2

Яценко Е.П.

6

Калиаскерова Нурайым

7

медицина,психология

2

Уаисова С.Қ.

Тимиргалиева Ясмин

7

7

Адильбеков Арсен

6

математика

3

Альдикенова А.К.

Мусин Дидар

6

8

Балгужина Камила

6

медицина, психология

3

Даулетов А.Д.

 Ғылыми жобалар байқауының қалалық кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері

1 орын

Баланбаева  Диана, Лайдыкер Анна - Жетекшісі: Конопьянова Г.Г.

2 орын

Сакин Адиль - Жетекшісі: Ахманова А.Н.

Абдрахманова Диана, Кощугулова Анара - Жетекшісі: Маркелова Е.Н.

Бухонина Ксения, Филатова Алена -  Жетекшісі: Ахманова А.Н.

Капашева Дайана -    Жетекшісі: Ауганбаева З.Н.

Шәріп Дания -   Жетекшісі: Целуйко Н.Ф.

3 орын

Жантаева Дария, Жанбулова Айгерим - Жетекшісі: Билялова М.С.

Романюк Тимофей -  Жетекшісі: Бектемиров М.И.

Булатова Айжан - Жетекшісі: Есенова Ж.К.


 Достижения учащихся за 2016-2017 учебный год


     В городском туре Республиканского конкурса научных проектов  «Зерде» среди 5-7 классов участвовало 7 работ.

1.Мусин Дидар-5А-сынып, 3 орын секция математика, информатика
2.Касеинов Назар, Тимиргалиева Ясмин- 6Б –сынып 2 орын секция русский язык и литература
3.Зияффиддин Дариға, Курмангожина Аружан – 7А сынып 3 орын секция физика,техника
4.Номинация: «Лучший Экспиремент»: Ефремова Софья – 7Б класс
5.Номинация: «За постановку оригинальной проблемы»: Темирова Жамиля – 6А класс



      15 ноября состоялся городской этап республиканских конкурсов научных проектов по общеобразовательным предметам. Наши учащиеся школы достойно выступили на данном конкурсе.

 
Девичинская Диана
11Б- класс
1 место Ахманова А.Н.
Табеев Адиль
 11Б- класс
1 место Ахманова А.Н.
Крыловский Артем
11Б- класс
2 место Бектемиров М.И.
Баланбаева Диана
Лайдыкер Анна
10Б –класс
2 место Конопьянова Г.Г.
Бейсембаев Куандык
11Б –класс
3 место Каримова Г.К.
Галитова Дарина
Каликенова Кунбопо
11А –класс
3 место Целуйко Н. Ф.
Имамбаева Томирис
Дюсембеков Ерсаин
11Б –класс
3 место Маркелова Е.Н
Сергалиев Алишер
11Б-класс
3 место Жузенова Б.Е.

 

 

 

 

 

Директор школы-лицея: Касимова Разея Ескендыровна

Мектеп-лицей директоры

В чем, на Ваш взгляд, заключается готовность ребёнка к школе?

Голосовать

Статистика

  • За месяц139
  • За неделю42
  • Вчера4
  • Сегодня4
  • Онлайн:0

Полезные ссылки